Hakkımızda

Türkiyenin mermer sektöründeki en köklü ailelerden biri olan Özçelik ailesi Türk mermer sektörüne hizmet etmektedir. İlk olarak 1960 yılında Haşim Özçelik İstanbulda bir mermer şirketi kurmuştur ve mermer ithalat ve ihracatı yaparak bu sektöre adımını atmıştır. Bu yıllarda Necmi Özçelik, mermer işine olan ilgisi ve gayretleriyle ilk zamanlarında mermer fabrikasında çalışarak kendi kariyerinin ilk yıllarına adım atmış oldu. Bu süre zarfında babasıyla beraber mermer işlerini yürüttü ve ardından 1985 yılında, Türk mermer sektöründe öncü konuma getireceği “Özçelik Mermer” şirketini kurdu. 

50 yıldan fazla bilgi, birikim ve tecrübesiyle içten bir iş ve ticaret ruhunu içinde barındıran, günümüz tasarım ve teknolojisine olan uyumuyla ‘onyx mermer’ üretiminde dünyada bir ağ teşkil eden Özçelik Mermer, özellikle ‘onyx’ sektöründe ilk akla gelen firmalar arasındadır.


Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak veya yardım edebilmemiz için cevaplara ihtiyacınız varsa bize her zaman ulaşabilirsiniz.